Koberce

O každou podlahu je třeba od samého počátku dobře a pravidelně pečovat. To platí zejména u koberců, které jsou k proniknutí nečistot a vlhkosti náchylnější než podlahové krytiny s uzavřeným povrchem. Při pravidelné údržbě se nejen výrazně prodlouží životnost koberce, ale také vynikne jeho vzhled. I pokud se domácnosti opravdu věnujete a úklidem strávíte řadu hodin týdně, není ve vašich silách důkladně hloubkově vyčistit veškeré koberce s pomocí běžných domácích spotřebičů. Pokud využijete našich služeb, budou veškeré vaše koberce opět naprosto čisté a jako nové. Čistíme plošné koberce, kusové koberce i čalounění. 

Realizujeme mokré čištění koberců v domácnostech i komerčních prostorech

Provádíme profesionální hloubkové mokré čištění koberců v domácnostech, kancelářích i dalších objektech. Koberce důkladně a šetrně zbavíme veškerých nečistot a zároveň obnovíme jejich krásný vzhled i strukturu vláken. K mokrému čištění využíváme špičkové profesionální stroje Karcher, které umožňují vyčistit koberce nejefektivnější metodou.

Používáme efektivní a šetrnou metodu čištění koberců

Čistící směs zůstává v materiálu jen zlomek sekundy a okamžitě poté je vysáta. Koberec zůstává pouze mírně navlhlý a doba schnutí se minimalizuje. Jelikož nedochází k masivnímu promočení tkaniny koberce, nehrozí ani riziko vzniku plísní nebo zatuchnutí. Zároveň se není třeba obávat ani promočení a případného poškození spodní podlahové krytiny, na které je koberec položen.

Čistíme plošné koberce i koberce kusové

Zabýváme se čištěním všech typů plošných i kusových koberců. Zbavíme je všech nanesených nečistot, a to nejen prachu a běžných nečistot, ale i mastnoty, která nejde odstranit klasickým vysáváním. V kobercích se navíc nezřídka usazují a množí plísně, alergeny a roztoči, proto je jejich hloubkové čištění velice vhodné provádět v pravidelných intervalech. Zejména pro naše nejmenší, seniory nebo lidi s respiračními problémy či alergiemi je velice důležité, aby pobývali v čistém a bezrizikovém prostředí. Po využití naších služeb budou vaše koberce opět jako nové.