Čistění podlah Praha

Čistění podlah Praha

Podlaha je dominantou domácnosti, pokrývá celý její povrch. Ale jak jsme na tom s čistěním podlah v Praze? Mít doma dokonale čistou podlahu není jednoduchý úkol. Bohužel většina lidí, ani společností nevěnuje údržbě a čistění podlah péči, kterou by si zasloužily. Podlahy potřebují stejnou péči jako například auto. Pravidelné čistění, lakování, voskování a odstraňování skvrn. Řádnou péčí o podlahy předejdeme o několik let potřebné rekonstrukci. Čistá podlaha oslní nejen na pohled, ale také zajistí bezpečnost v prostoru. Díky průzkumu, který provedla asociace IICRD (Institut of Ispection Cleaning and Restoration Certification), již víme, že většina majitelů domů a bytů vnímá, že zdraví rodiny je přímo závislé na čistotě prostředí, proto se doporučuje provádět hloubkové čistění, alespoň několikrát za život.

Zachování kvality

Naše firma se zaměřuje již několik let na renovace a údržbu podlah. Máme zkušenosti s většinou povrchů, a proto vždy pečlivě přistupujeme k výběru použitých prostředků. Čištění podlah Praha spolupracuje s předními dodavateli v Evropě a ručí za dodržení evropských norem. Každé zakázce přechází pečlivé zhodnocení stavu podlahy a individuální přístup. Nezakrývejte své poklady koberci, nebo linem, my Vám pomůžeme pravidelným čistění zachovat jejich životnost a ušetříme náklady na rekonstrukci a případnou budoucí výměnu podlahy. V případě starých a cenných podlah se můžete nadále těšit zachováním jejich historické patiny.

Certifikovaní profesionálové z firmy Čistění podlah Praha

Potřebujete zajistit důkladné strojové čištění a úklid podlah či povrchů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři či firmě nebo budově v Praze? Poskytujeme širokou škálu možností na čištění povrchů jako je například: strojové mytí, strojové horkovodní čištění, strojové horkovodní mytí, strojové tlakové čištění, strojové parní čištění, strojové mechanické čištění, strojové tryskání povrchů, strojové pískování povrchů, strojové čištění podlah, strojové čistění koberců. Veškeré práce čistění podlah doplňujeme profesionálním servisem a doplňkovými službami. Firma čistění podlah Praha získala několik certifikátů na základě absolvování školení v oblastech metodiky čištění, úklidu a čistění a údržby podlah.

Údržba

I po pravidelném čistění je stále vyžadována údržba podlahy. U každého typu podlahy tato údržba vypadá jinak. Zatímco u betonové podlahy si vystačíme s mopem a kýblem vody, u dřevěné podlahy je k údržbě potřeba mnohem více a příliš mnoho vlhkosti by jí mohlo uškodit. Abyste předešli zanedbání péče o podlahu zeptejte se naší firmy Čištění podlah Praha na to, jak přesně postupovat. Poradíme Vám, jaké přípravky zakoupit a jak často se podlaze věnovat abychom zachovali její vlastnosti. Podlaha je nejvíce mechanicky namáhaným místem v prostoru, pokud si uvědomíme, jak velkému zatížení je podlaha vystavena, dokážeme se začít věnovat i péči o ní.

Garance kvality díky Čistění podlah Praha

Přemýšlíte, že si zapůjčíte stroj na vyčistění podlahy? Nakoupíte k němu veškeré čistící prostředky, přestěhujete nábytek a vrhnete se do čištění sami? A to i za cenu nejistého výsledku? Přidejte se ke stovkám našich spokojených zákazníků, kteří se rozhodli ušetřit drahocenný čas a hlavně peníze. Spokojenost s výsledkem Vám naše firma Čištění podlah Praha garantuje.