Elastická podlaha

Elastické podlahoviny bývají při poškození velmi často vyměňovány, což stojí spoustu času i peněz. Při využití našich služeb vrátíme podlahu do perfektního stavu a to klidně během 24 hodin. Možná je i kompletní barevná renovace, kdy dokážeme kompletně změnit vzhled vaší podlahy.

Čištění a renovace elastických podlah

Po kompletní úpravě a vyčištění PVC, linolea, marmolea, či vinylu doporučujeme nanesení transparentní polyuretanové nebo polymerové ochranné vrstvy, která podlahu zpevňuje a chrání především její strukturu a dlouhodobě i její vzhled. Vždy je nutné zvážit, pro jaké účely bude tato ochrana sloužit a následně zvolit nejvhodnější řešení. Čištění i protiskluzovou ochranu zajistíme v souladu s platnými normami EU.

Barevná renovace

Inovativní metoda PU-COLOR umožňuje kompletně změnit barvu a design vaší podlahy. Na výběr máte z 220 barevných variant a možnost podlahu ještě zvýraznit barevným mramorováním či zasypáním barevnými čipsy dle vašeho výběru.

PU – COLOR je systém renovace povrchu podlahovin barevným polyuretanovým nátěrem, který umožňuje sanaci starých podlah v individuálním designu. PU-Color lze použít  pro elastické podlahoviny, lité podlahy, cementové, epoxidové a polyuretanové stěrky. Jedná se o tři vrstvy polyuretanové ochrany, kdy první a druhou část tvoří krycí barevná vrstva a svrchní třetí část tvoří polyuretanová transparentní ochranná vrstva zvolená podle požadovaných budoucích vlastností povrchu.

Periodická údržba elastických podlah

Pokud chcete, aby vaše podlaha zůstala dlouhodobě krásná, je potřeba ji kromě pravidelného úklidu také čas od času hloubkově vyčistit a obnovit ochranný nátěr.
V rámci našich služeb vám nabízíme periodickou údržbu podlah, kdy vám podle typu povrchové úpravy a míry zatížení navrhneme optimální řešení pro vaši podlahu.

Jsme držiteli certifikace na renovaci podlahovin systémy Dr. Schutz.

Nabízíme výběr z velké škály vysoce kvalitních ochranných nátěrů.

Možnost volby následných optických variant: extra matná, matná, lesklá.

U většiny produktů jsou možné speciální bezpečnostní úpravy: Antislip (protiskluzová úprava), EDS (pro vodivé podlahy) atd.

Druhy elastických podlah: