Renovace podlah Praha

Renovace podlah Praha

Proč zrovna renovace podlah Praha? Na českém trhu je možné naleznout stovky firem nabízející renovace. Firma renovace podlah Praha Vám však nabízí exkluzivní služby spojené se znalostí problematiky většiny podlahových krytin. Právě díky použití špičkové technologie a strojů proměníme Vaše zašlé podlahy v poklad. Nevyměňujte podlahy, renovujte. Tento způsob údržby Vás vyjde několikrát levněji než výstavba nové podlahy. V oboru renovace podlah máme již sedm let zkušeností.

Renovace podlah Praha, nebo výměna?

Koukáte na Vaši podlahu a jste si jistí, že na začátku vypadala jinak, ale už si nevybavíte jak přesně? Pravděpodobně Vás napadne, že by vhodným řešením mohlo být překrytí podlahy novým kobercem, nebo linoleem. Ale i koberec vyžaduje pravidelnou údržbu, proč mít doma dvě krytiny o které se starat, když stačí mít jednu udržovanou. Pokud se rozhodnete pro využití našich služeb, domluvíme návštěvu technika. Po pečlivé inspekci technik vytvoří posudek s návrhem na řešení renovace podlahy. Návštěva technika je samozřejmě zcela zdarma. Renovace podlah Praha si na rozdíl od ostatních neúčtuje zbytečné poplatky, takže ani zpracování rozpočtu Vám nenaúčtujeme. Pokud stále váháte mezi tím, jakou firmu si vybrat, jsme precizní a rádi Vám přijedeme kvalitu našich služeb bezplatně předvést.

Certifikovaná firma Renovace podlah Praha

Jako firma přijímáme zakázky nejen pro komerční prostory, ale i pro domácnosti. Nerekonstruované podlahy vypadají na pohled nehezky a zároveň mohou být nebezpečné. Bez pečlivě zvolené povrchové úpravy, podlahy často kloužou a může dojít k úrazu. Finální úpravy podlah samozřejmě patří do našeho poskytovaného portfolia. Dbáme na dodržování veškerých norem Evropské Unie. Firma renovace podlah Praha je držitelem několika certifikátů, které získala díky účasti na školeních týkajících se renovace a čistění podlah. Pracovníci renovace podlah Praha jsou proškolení profesionálové, díky kterým se pro Vás renovace stane jednoduchou a finančně nenáročnou záležitostí.

Přizpůsobíme se Vám

Také Vás obtěžuje si při jakékoliv návštěvě instalatéra brát na celý den dovolenou v práci, někdy i několik dní. S námi se nemusíte bát, pokud bude potřeba, je možné se dohodnout a zakázku pro Vás zrealizujeme 24/7. Vzpomínáte si, když jste si naposledy najali nějakou firmu a po skončení prací jste ještě několik hodin uklízeli? Například při broušení dřevěných podlah vzniká jemný prach, který se zachycuje na stěnách a na nábytku, pokud byste se rozhodli pro renovaci dřevěné podlahy sami, pravděpodobně se tohoto prachu jen tak nezbavíte, jako firma vlastníme průmyslové vysavače, které jsou připojené přímo k brousícímu zařízení, a proto je při broušení betonových a dřevěných podlah veškerý prach odváděn do vaku, který snadno vyneseme. Po dokončení prací po sobě pracovníci uklidí a uvedou místnost do původního stavu i tento nepříjemný krok uděláme za Vás.

Reference

Firma renovace podlah Praha je firmou pohybující se v renovaci a čištění podlah již sedm let, jsme od spokojených zákazníků obdrželi spousty kvalitních recenzí a můžeme se pochlubit několika referencemi. Pokud Vás již nebaví hrát si na kutila, přidejte se ke stovkám spokojených zákazníků i Vy.