Naši lidé jsou specialisté na malířské práce všeho druhu ve všech možných variantách prostor jak venkovních, tak interiérů. Pomůžeme se vším od ohledání prostoru, návrhu přesných barev, kombinací a technik provedení – všechno tak, aby to odpovídalo plně vaší představě.

Barvy mícháme buď ručně z vlastních surovin a základů, nebo můžeme samozřejmě pracovat i s předpřipraveným barevným tónem od výrobce. Díky našim dlouholetým zkušenostem nám nedělá problém zakázka jakéhokoli rozsahu nebo povahy.

Žádný prostor není problém

Pracovníky malíři Brno můžete zavolat do obytných i komerčních prostor, do zdravotních středisek, k malování schodišť, nebytových prostor i vnějších ploch libovolné velikosti a malovací náročnosti. Všechny tyto prostory nebo plochy můžeme malovat rovněž tzv. „na klíč“, tedy bez přímé přítomností objednávajícího klienta.

Ten pravý tým pro renovace

Začátek je v barvách

Pokoje i plochy malujeme proto, aby nátěr vydržel co nejdéle a podobná operace jako od malířů Brno zase hodně dlouhou dobu potřeba. Aby bylo tohoto cíle dosaženo, potřebuje použitá barva odolat veškerým vlivům svého okolí.

Z tohoto i dalších důvodů naši lidé pečlivě konzultují s každým klientem konkrétní vlivy a pak navrhují to nejlepší řešení pro konkrétní plochu či prostor v zájmu dlouhověkosti nátěru.

Mezi taková řešení patří například vnější i vnitřní omyvatelné latexové barvy, plastické nátěry na omítky, barvy hliníkového typu nebo nátěry penetračního typu. To je samozřejmě jen krátký výčet technologií, které mohou malíři Brno využít.

Variabilita dle konkrétního účelu

Naši lidé nejsou omezení jen na klasické štětce nebo válečky pro větší plochy – ale nezanevřeli jsme ani na ně. Dalšími možnostmi můžeme docílit velmi různorodých výsledků i na povrchu, kde by to klient kolikrát nečekal. O to je pak ovšem výsledek práce malířů Brno působivější.

Sem patří kupříkladu linkování, tupování či batikování. Nedělají nám problémy reliéfní povrchy, plastické omítky ani další přístupy s dekorativním záměrem. Provádíme štukování a stěrkování omítek i drobné opravy a úpravy jako vyhlazování povrchu pomocí tmelu.

Komplexnost služeb je nejen v malování

Malování jakéhokoli prostoru je vysoce komplexní záležitost od začátku do konce. Vzhledem k tomu naše služby zdaleka nezahrnují pouze nanesení nátěru na zvolený povrch. Připravujeme samotné povrchy strháním tapet, provedením oškrabu staré malby, obrusem stěn – to vše s asistenci bytového architekta.

I náš profesionální tým malíři Brno při práci způsobí nějaký nepořádek, tomu se při nejlepší vůli nelze vyhnout. Před samotným malováním ale zajišťujeme odsun nábytku i spotřebičů včetně jejich zakrytí vlastními prostředky tak, aby se na ně nemohlo nic dostat.

Po dokončení malířských prací všechny položky vracíme na původní místo a zajišťujeme i kompletní vyčištění prostoru. Součástí je i likvidace krytových materiálů a hloubkové čištění průmyslovými vysavači v případě koberců.